Technologia budownictwa modułowego UVC-MED została opracowana z myślą o spełnieniu najwyższych standardów dla budownictwa użyteczności publicznej. Na każdym etapie od projektu do realizacji możliwe jest dostosowanie obiektów do indywidualnych wymagań Klienta.

 

Dzięki uniwersalnej konstrukcji, system modułowy może stanowić rozszerzenie obiektu w dowolnej konfiguracji i na dowolnym poziomie. Mobilność i uniwersalność rozwiązania pozwala na stosowanie systemu także w lokalizacjach o ograniczonym dostępie (np. dach budynku).

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ TECHNOLOGIĘ MODUŁOWĄ

Szybka realizacja inwestycji – stopień prefabrykacji sięgający 90%,

Lepsze współczynniki izolacyjności cieplnej i niższe zużycie energii,

Koordynacja prac projektowych i robót budowlanych – kompletne rozwiązania,

Możliwość rozbudowy, nadbudowy i modernizacji już istniejących obiektów zapewnia elastyczność w zastosowaniu,

Zakres prac wykonywanych na terenie budowy jest skrócony do niezbędnego minimum.

MOBILNE SZPITALNE ODDZIAŁY RATUNKOWE

Zespoły pomieszczeń przeznaczonych do przyjęć pacjentów i sprawowania 24-godzinnej obserwacji. Zapewniające bezpieczeństwo wejście na mobilne SOR poprzez mobilne śluzy dezynfekcyjne.

MOBILNE IZOLATORIA I ODDZIAŁY ZAKAŹNE

Obiekty pozwalające na szybkie doposażenie szpitala w niezbędną przestrzeń do opieki nad osobami wymagającymi izolacji w sposób zapewniający realizację wszystkich procedur bezpieczeństwa. Budowa modułowa praktycznie nie wpływa na działanie szpitala i maksymalnie chroni personel oraz pacjentów przed zagrożeniami typowymi dla tradycyjnej budowy.

MOBILNE ODDZIAŁY INTENSYWNEJ TERAPII

Zespoły pomieszczeń przeznaczonych do opieki w kilku modułach konstrukcyjnych, które można dowolnie powielać i konfigurować jako większe zespoły intensywnej terapii. Pododdział funkcjonuje jako obiekt odseparowany od reszty szpitala poprzez śluzę/pomieszczenie, w którym jest możliwe zorganizowanie dekontaminacji.Dzięki modułowej realizacji przeprowadzka do nowego obiektu nastąpić może już po kilku dniach od dostawy. 

ŚLUZY DEZYNFEKCYJNE I DEKONTAMINACYJNE

Obiekty przeznaczone do dezynfekcji ludzi oraz obiektów podczas wchodzenia i wychodzenia z obszarów wrażliwych na wszelkiego rodzaju wirusy.

GENERALNE WYKONAWSTWO

Oferujemy kompleksową realizację inwestycji, obejmującą wszystkie jej fazy od koncepcji i przygotowania dokumentacji, po oddanie obiektu do użytku. Przebieg inwestycji jest dostosowany do indywidualnych potrzeb inwestora. 

MOŻESZ NAM ZAUFAĆ

Zespół projektantów i konstruktorów opracowuje projekty, które następnie są skrupulatnie realizowane przez doświadczony zespół wykonawczy. 

UVC-MED Sp. z o.o.

ul. Gdyńska 32, 26-600 Radom

+48 48 380 16 66

NIP: 9482606905, REGON: 364623609, KRS: 0000621380

KONTAKT

11 + 7 =